Müşteri Hizmetleri
+90262 642 43 33

Vestel Kombi Servis Bakım

Vestel kombi servisi firmamız satış sonrası oluşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Vestel Kombi Servis alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda 12 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerimizin Vestel kombi arızlarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamız Vestel kombi servisileri olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle Vestel kombi servisi istanbulolarak yerinde çözüyoruz. Vestel kombi teknik servis personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir.  

Vestel Kombi Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır. Ülkemizde Vestel kombilerin servis hizmetini Baymak güvencesindedir.

 Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu Vestel kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

 

Vestel Kombi Bakımı 

Vestel Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve Vestel kombi bakımı zamanında yaptırın.

Vestel kobinize bakım esnasında aşağıdaki işlemler yapılır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımını tamamladığımı Vestel Kombiler sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ederler.Vestel kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile sizmüşterilerimize sağlıyoruz.

 

VESTEL KOMBİ MONTAJI 

Vestel kombi montajı doğru yapılmadığında Vestel kombi servis kombinizi garanti altına almaz ve kombinizin açılışını yapmaz. Bu yüzden müşterilerimiz için kombi montaj ücreti en uygun fiyata yapıyoruz. Montajı hatalı yapılan kombinizin önemli parçalarına zarar verebilirsiniz. Kombi montajı için Vestel kombi servisleri çağırmak en doğru tercihtir. Eski kombinizi söküyor yerine yeni kombinizin montajını prefesyonel ekibimiz ile yapıyoruz.Vestel Kombi Montaj ücretini en uygun servisimizden alabilirsiniz.

 

Vestel Kombi Arızası

Vestel kombi arızası yerinde ve süratle çözerek müşterilerimizi rahata kavuşturuyoruz. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın Vestel kombi tamircisi mobil ekibimiz yönlendirilir. Müşteri memnuniyetiniz veya şikayetleriniz için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.Copyright © 2015 Sistem Soğutma | Vestel Yetkili Servisi
Tüm Hakları Saklıdır.