Müşteri Hizmetleri
+90262 642 43 33

SEG Yetkili Servisi

Dünyanın en büyük elektronik ve beyaz eşya üretilerinden olan Vestel' in bir diğer markası olanSeg cihazların yetkili servis hizmetlerini sunan firmamız, gerçekleştirdiği tüm servis işlemlerinde Seg markasının orjinal yedek parçasını kullanmaktadır. Özellikle Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova bölgesinde hizmet veren  Seg buzdolabı, Seg bulaşık makinası, Seg LCD televizyon, Seg Led Televizyon, Seg klima grubuna garantili bakım, onarım, tamir işlemlerinin yanı sıra montaj desteğide sağlamaktadır. Geniş araç filosu ile Yetkili Seg servis olarak hizmet götüren işletmemiz, servis destek departmanımıza gelen çağrıları aynı gün içerisinde işleme koyma becerisine sahiptir.

Seg bakım hizmeti çerçevesi içerisinde yüksek teknolojiye ile üretilmiş modern arıza tespit cihazları kullanan Seg servisi, bu sayede muhtemel arızaları erken tespit edebilmekte ve olası yüksek meblağlı onarım faturalarını bertaraf edebilmektedir. Orjinal yedek parça kullanarak gerçekleştirdiği tüm Seg tamir işlemlerine bir yıl müddet ile garanti veren servisimiz, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

Seg servis hakkında daha fazla bilgi almak için 0262 642 43 33  numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, yetkililerimizden destek talep edebilirsiniz. Şirketimiz Seg marka tüm cihazların montaj ve demontaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Olası taşınma durumlarında Seg klimaların söküm ve tekrar monte işlemini garantili olarak yapmaktayız.Copyright © 2015 Sistem Soğutma | Vestel Yetkili Servisi
Tüm Hakları Saklıdır.